Radek Schmied

Radek má více než dvacetileté zkušenosti v oblasti financí a investičního bankovnictví. Zpočátku působil ve společnosti Atlantik finanční trhy, a.s. – předním domácím obchodníku s cennými papíry. Posléze založil vlastní poradenskou společnost Schmied & Partners, specializující se na podnikové poradenství a oceňování podniků a investičních projektů. Od roku 2006 je partnerem ve společnosti IMAP REDBAENK. V posledních letech řídil celou řadu transakcí v oblasti fúzí a akvizic, financování a oceňování podniků a projektů napříč celým spektrem průmyslových oborů. Radek je členem industriální skupiny IMAP zaměřené na telekomunikace a vyspělé technologie.

Průmysl, chemie, energetika, zemědělství, potravinářství, nemovitosti, spotřební zboží, IT, internet a média, telekomunikace, technologie.

Radek vystudoval management a ekonomii na Mendelově Univerzitě v Brně, kde v roce 2001 získal doktorát z oboru finance. V současné době přednáší finance na Ústavu financí na Provozně ekonomické fakultě Mendelovy Univerzity a je členem České společnosti ekonomické.